Eigenbilzen
De Burgemeesters van Eigenbilzen sedert de onafhankelijkheid
Op 9 juli 1831 aanvaardde het Nationaal Congres van België het traktaat der XVIII artikelen. Hierdoor kwam het deel Limburg over de Maas en Maastricht toe aan Nederland dat pas in 1839 dit traktaat zou aanvaarden.
Eigenbilzen behoorde voortaan tot de provincie Limburg met hoofdplaats Hasselt, tot het gerechtelijk arrondissement Tongeren en tot het kanton Bilzen.
Op 1 januari 1977 werd Eigenbilzen een deelgemeente van Bilzen.
Op 9 juli 1831 aanvaardde het Nationaal Congres van België het traktaat der XVIII artikelen. Hierdoor kwam het deel Limburg over de Maas en Maastricht toe aan Nederland dat pas in 1839 dit traktaat zou aanvaarden.
Eigenbilzen behoorde voortaan tot de provincie Limburg met hoofdplaats Hasselt, tot het gerechtelijk arrondissement Tongeren en tot het kanton Bilzen.
Op 1 januari 1977 werd Eigenbilzen een deelgemeente van Bilzen.
Op 9 juli 1831 aanvaardde het Nationaal Congres van België het traktaat der XVIII artikelen. Hierdoor kwam het deel Limburg over de Maas en Maastricht toe aan Nederland dat pas in 1839 dit traktaat zou aanvaarden.
Eigenbilzen behoorde voortaan tot de provincie Limburg met hoofdplaats Hasselt, tot het gerechtelijk arrondissement Tongeren en tot het kanton Bilzen.
Op 1 januari 1977 werd Eigenbilzen een deelgemeente van Bilzen.
Op 9 juli 1831 aanvaardde het Nationaal Congres van België het traktaat der XVIII artikelen. Hierdoor kwam het deel Limburg over de Maas en Maastricht toe aan Nederland dat pas in 1839 dit traktaat zou aanvaarden.
Eigenbilzen behoorde voortaan tot de provincie Limburg met hoofdplaats Hasselt, tot het gerechtelijk arrondissement Tongeren en tot het kanton Bilzen.
Op 1 januari 1977 werd Eigenbilzen een deelgemeente van Bilzen.
Burgemeesters sedert de onafhankelijkheid:

21/04/1847 tot 27/11/1847         Mathijs Martens

03/12/1847 tot 10/01/1855         Guillaume Swennen

26/01/1855 tot 20/10/1862         Jean Bergans

19/04/1863 tot 29/03/1879         Guillaume Swennen, Lambert Jans was de laatste drie maanden zijn 
                                               plaatsvervanger

19/04/1879 tot 02/02/1912         Godfried Withofs (1833 - 1926) grootvader van Maria Vertesse-Withofs

16/02/1912 tot 14/06/1919         Thomas Lathauwers (1874 - 1952)

14/06/1919 tot 14/05/1921         Theodoor Martens   (1850 - 1930)

14/05/1921 tot 26/07/1921         Francis Swennen (1859 - 1928) schoonvader van dokter Van Roey

29/07/1921 tot 28/01/1927         Theodoor Martens

04/07/1927 tot 17/05/1933         Eugène Moens (1887 - 1959) Vooraf was Emile Degrève (1892-1975) enkele 
                                              maanden waarnemend burgemeester.

24/05/1933 tot 30/10/1944         Joseph Vertessen (1895 - 1958).  In 1939 werd hij enkele maanden vervangen 
                                              door Dokter Van Roey, eerste schepen

21/12/1944 tot 28/10/1946         Eugène Moens, vervangen door Emile Degève van 17/11/45 tot 25/01/1946

05/10/1946 tot 19/08/1950         Thomas Lathouwers. Zijn 1° schepen Mathieu Stegen (van Jaspere 1902 - 1962) 
                                               was waarnemend burgemeester van 05/09/1950 tot 31/01/1952

13/03/1952 tot 22/01/1953         Arnold Steegen, (1880 - 1954) (Nolke aan de kapel)

06/04/1953 tot 05/01/1965         Joseph Bollen (1891 - 1966)

25/01/1965 tot 31/12/1970         Mathieu Goossens (1893 - 1979)

22/01/1971 tot 31/12/1976         Leopold Meisters (1913 - 1987)
Eigenbilzen
Eugène Moens
Joseph Vertessen
Goossens Mathieu
Bollen Jozef
Leopold Meisters
Steegen Arnold
Burgemeesters Goossens Mathieu en Meisters Leopold